Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Zaproszenie na I szkolenie dla przewodników beskidzkich

02-12-2014

Program szkoleń skupi się w głównej mierze na tematyce ścieżek przyrodniczych zlokalizowanych na terenie Bieszczad, Beskidu Niskiego oraz Pogórza Przemyskiego, które zostaną zinwentaryzowane w ramach projektu. Szkolenia będą mieć charakter terenowy. Głównym założeniem cyklu będzie przeprowadzenie szkoleń terenowych w zróżnicowanych porach roku, oraz różnych miejscach województwa tak aby uczestniczący w szkoleniu przewodnicy mogli zapoznać się z całą gamą walorów jakie oferują ścieżki przyrodnicze na terenie województwa.

 

Szkolenie jest realizowane jako pierwsze z cyklu dziesięciu dwu-trzy dniowych warsztatów terenowych i jest adresowane do czynnych przewodników turystycznych funkcjonujących na terenie Bieszczadów/Beskidu Niskiego/Pogórza Przemyskiego. Prowadzącym szkolenie będzie Grzegorz Sitko, wśród zaproszonych gości będą: Marta Trzeciak-Puszczałowska, Mariusz Strusiewicz, Jacek Jankowski.

 

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie formularza zgłoszeniowego. O zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Dodatkowe informacje, program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są w załączniku.

 

Szkolenie jest realizowane w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2009 - 2014.

 

 

 

 

Pliki do pobrania

formularz zgłoszeniowy oraz program I szkolenia dla przewodników beskidzkich

wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo