Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

XVII Podkarpacka Noc Nietoperzy

18-09-2020
Tegoroczna impreza zwana Nocą Nietoperzy organizowana jest pod hasłem „Nietoperz – Przyjaciel człowieka”.

Film promujący tradycje pszczelarskie

09-09-2020
Film ma na celu promocję tradycji pszczelarskich oraz zwrócenie uwagi na potrzebę zachowania i popularyzację hodowli pierwotnej rasy pszczoły karpackiej jako elementu dziedzictwa przyrodniczego pogranicza ukraińsko-polskiego.

Ankieta na temat potencjału obszaru pogranicza

04-09-2020
Szanowni Państwo, zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety na temat potencjału obszaru pogranicza polsko-słowacko-ukraińskiego.

Audycje radiowe o zrównoważonej turystyce

25-08-2020
Cykl programów związanych z zasadami aktywnego spędzania wolnego czasu na obszarach chronionych przyrodą bez szkody dla środowiska na pograniczu polsko-ukraińskim.

"Na sześciu nogach, czyli rzecz o bieszczadzkich owadach"

18-08-2020
Bieszczadzki Park Narodowy zaprasza na prelekcję pt. „Na sześciu nogach, czyli rzecz o bieszczadzkich owadach”,

BIESZCZADY & GÓRNY SAN

14-08-2020
Odkryj dolinę górnego Sanu z nową aplikacją Bieszczadzkiego Parku Narodowego BIESZCZADY & GÓRNY SAN

Konkurs na inicjatywę związaną z kulturą wołoską

15-07-2020
Konkurs na inicjatywę związaną z kulturą wołoską i tradycjami pasterskimi

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo