Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Akcja CARPATICA

03-07-2017

Stowarzyszenie "CARPATICA" zaprasza na jubileuszowy, 20 sezon badań nad jesienną migracją ptaków w Beskidzie Niskim. 

Planują działać podobnie jak w zeszłym roku - Stacja Myscowa otworzy swe podwoje już 22 lipca, natomiast koniec prac badawczych przewidziany jest na 29 października.

 

Z przyczyn organizacyjnych liczba miejsc na obozie jest ograniczona, dlatego o przyjęciu będzie decydowała kolejność zgłoszeń oraz zadeklarowana długość pobytu.

 

Zgłoszenia na tegoroczny obóz należy kierować poprzez formularz zgłoszeniowy:    podając imię i nazwisko, wiek oraz preferowany termin pobytu.

 

W ciągu 19 lat działalności Akcja Carpatica zaobrączkowała już 77 722 ptaków ze 109 gatunków.

 

Więcej informacji na stronie Stowarzyszenia oraz na Facebook'u

 

Fot. I.Muzyka

wstecz
Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE
Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo