Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Nowy nadleśniczym w Oleszycach

24-06-2010

23 czerwca 2010 roku nowym nadleśniczym Nadleśnictwa Oleszyce został Waldemar Cisek, dotychczasowy wieloletni leśniczy w tej jednostce. Akt powołania na to stanowisko wręczył mu Edward Balwierczak, dyrektor RDLP w Krośnie.


Nadleśniczy Waldemar Cisek jest absolwentem Technikum Leśnego w Lesku i Wydziału Leśnego Akademii Rolniczej w Krakowie. Cały czas związany z Nadleśnictwem Oleszyce, gdzie pracuje od 1981 roku. Już rok po stażu objął stanowisko leśniczego w leśnictwie Nowa Grobla, następnie prowadził kolejno leśnictwa: Czerniakowa Buda, Dzików i Futory.


Udziela się społecznie; obecnie pełni funkcję przewodniczącego Rady Miejskiej w Oleszycach, jest członkiem Rady Społecznej ZOZ przy Szpitalu Powiatowym w Lubaczowie i członkiem Okręgowej Rady Łowieckiej w Przemyślu. Od 25 lat przewodniczył Związkowi Zawodowemu Leśników Polskich w Nadleśnictwie Oleszyce, jest też działaczem piłkarskim w klubie sportowym „Błękitni” w Futorach, gdzie wcześniej przez wiele lat grał jako zawodnik.


- Znam teren nadleśnictwa i potrzeby tej jednostki. Wierzę, że zapanuje w niej wzajemny szacunek i zrozumienie, które są warunkiem koniecznym do właściwego funkcjonowania jednostki – mówi Waldemar Cisek.


Nowy nadleśniczy pochodzi z rodziny o leśnych tradycjach, ma 49 lat, jest żonaty, ma dwoje dzieci (syn jest absolwentem leśnictwa na SGGW, córka zaś pedagogiem). Jego hobby to: filatelistyka, strzelectwo sportowe, łowiectwo i wędkarstwo.


Edward Marszałek
rzecznik prasowy RDLP w Krośnie
 

Waldemar Cisek
wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo