Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Noc Muzeów 2018

17-05-2018

W weekend 18-20 maja w całym kraju, w wielu muzeach i podobnych placówkach odbywać się będzie Noc Muzeów.
W piątek 18 maja, Ośrodek Edukacyjny wraz z Muzeum im. Jana Szafrańskiego w Krempnej zaprasza mieszkańców oraz turystów na moc atrakcji, m.in. warsztaty fotografii przyrodniczej, warsztaty plastyczne, oraz zwiedzanie ekspozycji przyrodniczej z przewodnikiem.

 

Źródło: Magurski PN

wstecz
Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE
Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo