Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Noc Biologów 2019 w Rzeszowie

08-01-2019

Noc Biologów po raz kolejny zawita do Rzeszowa. Trzecia edycja tego wydarzenie odbędzie się w piątek, 11 stycznia w godz. 14.30 – 20.30.

Organizatorami wydarzenia są pracownicy oraz studenci Wydziału Biologiczno-Rolniczego oraz Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Rzeszowskiego. Wydarzenie to jest skierowane do uczniów (starszych klas) szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich, oraz osób dorosłych i wszytskich pasjonatów przyrody.
 
W tym roku wydarzenie odbędzie się w trzech budynkach UR: D9 przy ul. Zelwerowicza 4 (główna baza), D7 przy ul. Zelwerowicza 8B oraz w A0 (skrzydło B1 i B2) przy ul. Pigonia 1. Wstęp jest wolny. 
 
Szczegółowy program wydarzenia: nocbiologow.pl 
 
 
wstecz
Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE
Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo