Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

KONKURS „POMAGAM PRZYRODZIE”

14-05-2019

Burmistrz Miasta Przeworska zaprasza wszystkich mieszkańców pogranicza polsko-słowackiego do udziału w międzynarodowym konkursie "Pomagam przyrodzie". Współorganizatorem konkursu jest partner słowacki Regionalna Agencja Rozwoju w Svidniku. Konkurs organizowany jest w ramach mikroprojektu pn. "Ochrona i rozwój walorów przyrodniczo-krajobrazowych pogranicza".

 
Konkurs będzie odbywał się w dwóch kategoriach:
1) "domek" dla owadów (pożytecznych),
2) karmnik przyjazny zwierzętom (karmnik dla ptaków).
 
Prace wykonane przez uczestników konkursu należy dostarczyć do Organizatora w terminie do 3 czerwca 2019 r. Do każdej pracy należy dołączyć formularz zgłoszeniowy i przewidziane w regulaminie oświadczenia. Regulamin i wszystkie wzory dokumentów w załączeniu.Celem konkursu jest  propagowanie działań proekologicznych, zwiększanie świadomości znaczenia owadów zapylających, motywowanie uczestników do poszerzenia wiedzy dotyczących życia i potrzeb owadów i ptaków, dbanie o bioróżnorodność. Organizatorzy zapewniają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 12 czerwca br. podczas Konferencji Przyrodniczej w Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku".
 
Więcej informacji o konkursie na stronie internetowej Organizatora
 
 
wstecz
Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE
Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo