Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

"Najpiękniejsze zakątki karpackich parków krajobrazowych"

04-12-2019

Zespół Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie organizuje konkurs fotograficzny dot. „najpiękniejszych zakątków”, czyli miejsc z terenu parków krajobrazowych wchodzących w skład Zespołu wyróżniające się cennymi wartościami przyrodniczymi, kulturowymi i turystycznymi.

 

Celem konkursu jest:
- rozwijanie miłości do otaczającego nas świata,
- wspieranie edukacji przyrodniczej i jej popularyzacja,
- promowanie wypoczynku na łonie natury,
- uwrażliwianie na piękno i bogactwo przyrody oraz krajobrazu,
- rozwijanie zainteresowań poznawczych uczniów,
- poznanie różnorodności przyrodniczej obszaru Zespołu Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie.

 

Więcej informacji na stronie ZKPK w Krośnie.

 

 

 

wstecz
Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE
Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo