Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

„ELŻBIETA” W FINALE DRZEWA ROKU 2020

12-03-2020
Jodła "Elżbieta", rosnąca w Mucznem koło domku myśliwskiego, została finalistką corocznego konkursu Drzewo Roku, organizowanego przez Klub Gaja.

Światowy Dzień Mokradeł 2020

02-02-2020
„Mokradła dla różnorodności biologicznej” to hasło tegorocznego Światowego Dnia Mokradeł (ang. World Wetland Day), który obchodzony jest 2 lutego.

Konkurs poezji przyrodniczej

23-01-2020
Zespół Parków Krajobrazowych w Przemyślu zaprasza do udziału w konkursie poezji przyrodniczej.

"Najpiękniejsze zakątki karpackich parków krajobrazowych"

04-12-2019
Zespół Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie organizuje konkurs fotograficzny dot. „najpiękniejszych zakątków”.

„LEŚNE FOTOGRAFIE”

28-11-2019
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie we współpracy z Telewizją Polską Oddział Rzeszów organizuje XVIII edycję konkursu „Leśne fotografie”.

Światowy Dzień Drzewa

10-10-2019
Co roku 10 października obchodzimy w Polsce Święto Drzewa.

Aplikacja na telefon "Zielona układanka"

18-09-2019
Aplikacja na telefon „Zielona układanka” ma na celu pokazanie najciekawszych elementów świata przyrodniczego pogranicza polsko-słowackiego i rozpowszechnianie informacji na ich temat.

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo