Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Wakacje w zgodzie z naturą

04-07-2018
Na co należy zwrócić szczególną uwagę w okresie wakacji żeby czas wolny był jednocześnie bezpieczny, przyjemny, oraz bliski naturze? O czym należy pamiętać aby urlop był również przyjemny dla natury?

Konkurs na najlepsze inicjatywy oddolne!

28-06-2018
W ramach projektu „Szlak Kultury Wołoskiej” Stowarzyszenie „Pro Carpathia” organizuje konkurs na inicjatywy oddolne związane z tematem projektu "Szlak Kultury Wołoskiej”, w szczególności lokalnej imprezy lub wydarzenia nawiązującego do idei dziedzictwa ku

IV numer czasopisma "Biznes i Etos"

26-06-2018
Jest już czwarty numer czasopisma "Biznes i Etos" wydawanego w ramach projektu „Razem dla Zielonego Podkarpacia - budowanie potencjału i integracja różnych grup interesariuszy mających duży wpływ na przyrodę”

Drzewo Roku 2018

22-06-2018
Konkurs Drzewo Roku promuje postawy szacunku dla przyrody w najbliższym otoczeniu i wyszukuje przykłady ciekawych związków pomiędzy tożsamością lokalnej społeczności, a drzewem, które jest przez nią szczególnie doceniane.

Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej

22-05-2018
Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej obchodzimy corocznie 22 maja, aby przypomnieć o istnieniu wszystkich gatunków.

Piknik Nauki EKSPLORACJE

21-05-2018
W dniach 25-27 maja w Rzeszowie odbędzie się Piknik Nauki Eksploracje, którego organizatorami są: Stowarzyszenie Explores, Uniwersytet Rzeszowski oraz Stowarzyszenie Ekoskop.

Noc Muzeów 2018

17-05-2018
W weekend 18-20 maja w całym kraju, w wielu muzeach i podobnych placówkach odbywać się będzie Noc Muzeów.

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo