Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aplikacja mobilna "Zielona układanka"

Aplikacja na telefon "Zielona układanka"

Aplikacja na telefon „Zielona układanka” ma na celu pokazanie najciekawszych elementów świata przyrodniczego pogranicza polsko-słowackiego i rozpowszechnianie informacji na ich temat. Ma charakter edukacyjny zarówno dla najmłodszego pokolenia jak i starszego.  Aplikacja przedstawia najciekawsze atrakcje przyrodnicze pogranicza w formie puzzli, gdzie po ułożeniu obrazka pojawi się krótka informacja dotycząca danego obrazka. 

 

Aplikacja składa się z 80 zdjeć z pogranicza polsko-słowackiego w 3 kategoriach:
- rośliny 

- zwierzęta 

- krajobrazy.

Umożliwia ona układanie puzzli w 3 poziomach trudności: łatwy, średni i trudny.  

 

Aplikacja została wykonana w ramach projektu „Turystyka przyrodnicza bez granic” realizowanego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020 dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu  z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa. 
 
Aplikację "Zielona Układanka" można pobrać ze strony -  https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.ptmsoft.procarpathiapuzzle&hl=en 
 
   
 

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo