Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Pakiety ofert turystycznych pogranicza polsko-słowackiego

Chciałbyś w gronie znajomych ciekawie spędzić czas?
Planujesz rodzinny wyjazd na wakacje?
Marzy Ci się fascynująca przygoda na pograniczu polsko-słowackim?
W tej publikacji znajdziesz wiele pomysłów przygotowanych do realizacji w postaci ofert turystycznych.

 

 

 

Odwiedzając Beskid Niski i Bieszczady – warto zatrzymać się, czy zaplanować dłuższy pobyt na pograniczu polsko-słowackim. Jest ono jednym z bardziej atrakcyjnych pod względem turystycznym i przyrodniczym obszarów. Jego malownicze położenie decyduje o niezwykłych walorach krajobrazowych, turystycznych, ukształtowaniu powierzchni i zróżnicowaniu terenu. To obszar o potencjale przyrodniczym trudnym do przeoczenia. Zatem w jaki sposób odkrywać to bogactwo? Co warto zobaczyć i których miejsc nie należy pominąć? Gdzie smacznie zjeść, a gdzie spać? Jak połączyć te wszystkie elementy, by mieć satysfakcję z wyjazdu?
 

Przygotowane zostały do Państwa dyspozycji przykładowe pakiety z ofertą przyrodniczą i krajobrazową pogranicza polsko-słowackiego w podziale na zróżnicowane na potrzeby różnych grup odbiorców. Warto zaznaczyć, że miejsca noclegowe i gastronomiczne są sprawdzonymi miejscami, z rzetelną obsługą i ciekawymi dodatkowymi ofertami.
 

Podróż w ramach każdego pakietu to odkrywanie smaku pogranicza polsko-słowackiego w najlepszym jego wydaniu. Kto odwiedził ten region choć raz wie (a kto dopiero przyjedzie to się przekona), że omawiany teren kryje w sobie moc atrakcji przyrodniczych i kulturowych.

 

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo