Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności projektowe

Komiksowy konkurs przyrodniczy - rozstrzygnięty!

18-12-2014

W związku ze zorganizowaniem przez Nas konkursem na komiks przyrodniczy pt.  „Korytarze migracyjne zwierząt w Karpatach - rola i znaczenie”  informujemy, że w dniu dzisiejszym wyłoniliśmy zwycięzców konkursu.


Przypominamy, że konkurs został zorganizowany w ramach projektu „Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej – korytarze migracyjne” nr KIK/53, który realizowany jest przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi unii europejskiej. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże, otrzymaliśmy kilkadziesiąt prac, wszystkie były na bardzo wysokim poziomie stąd ocena była bardzo trudna.


W skład Komisji Oceniającej weszli przedstawiciele nastepujących instytucji: Bieszczadzki Park Narodowy, Magurski Park Narodowy, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych, Zespół Karpackich Parków Krajobrazowych i Stowarzyszenie "Pro Carpathia". Każda prezentacja oceniana była w ramach dwóch kryteriów: zawartość merytoryczna pracy i zgodność z tematyką konkursu oraz jakość i estetyka wykonania pracy.


I MIEJSCE


Daria Midura i Patrycja Sala, Zespół Szkół w Jasionce im. Jana Pawła II (praca nr. 1)


II MIEJSCE


Mateusz Stopyra, Gimnazjum nr 2 w Rzeszowie (praca nr. 2)


III MIEJSCE


Klaudia Godos, Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów, I LO w Przemyślu (praca nr. 3)


Przyznane wyróżnienia:

 

  •   Olga Grygiel, Wiktoria Zielińska, Patrycja Zioło, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Rzeszowie (praca nr. 4)
  •   Dagmara Tereszkiewicz , Zespół Szkół Ogólnoksztalcących Nr 4 w Rzeszowie (praca nr. 5)
  •   Szymon Wolski, Gimnazjum nr 2 w Rzeszowie (praca nr. 6)
  •   Weronika Cieślik, Gimnazjum nr 7 w Rzeszowie (praca nr. 7)

 

 GRATULUJEMY !!!

wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo