Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Konferencja on-line

11-06-2021
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji i Podkarpacia „Pro Carpathia” organizuje konferencję on-line w ramach projektu „Rozwój turystyki zrównoważonej w obszarach chronionego krajobrazu Karpat”.

Akademia Zrównoważonego Rozwoju

31-05-2021
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji i Podkarpacia „Pro Carpathia” organizuje wydarzenie pt. „Akademia Zrównoważonego Rozwoju” w ramach projektu „Rozwój turystyki zrównoważonej w obszarach chronionego krajobrazu Karpat”.

Film promujący turystykę na pograniczu polsko-ukraińskim

25-05-2021
W ramach projektu „Rozwój turystyki zrównoważonej w obszarach chronionego krajobrazu Karpat” powstał film promujący turystykę na pograniczu polsko-ukraińskim.

Wyniki konkursu plastycznego

26-04-2021
Wyniki konkursu plastycznego dla dzieci „Chroń środowisko - pokoloruj marzenie”.

Konkurs plastyczny

14-04-2021
Stowarzyszenie Samorządów „Euroregion Karpaty – Ukraina” ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci „Chroń środowisko - pokoloruj marzenie”.

Koncepcja rozwoju turystyki w parkach narodowych w województwie podkarpackim

16-12-2020
Koncepcja aktywnego rozwoju turystyki na trenie Bieszczadzkiego oraz Magurskiego Parku Narodowego jest opracowaniem analizującym aktualny stan istniejącej infrastruktury oraz potencjał wynikający z obszarów budujących perspektywę inteligentnego i rozwoju.

Warsztaty ekologiczne

12-10-2020
W dniach 6-7 października br. w Bieszczadach odbyły się warsztaty ekologiczne.
12

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo