Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Konferencja on-line

11-06-2021

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji i Podkarpacia „Pro Carpathia” organizuje konferencję on-line pt. „NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA DLA ROZWOJU TURYSTYKI AKTYWNEJ NA OBSZARACH CHRONIONYCH” w ramach projektu „Rozwój turystyki zrównoważonej w obszarach chronionego krajobrazu Karpat”.

 

Konferencja odbędzie się w formule on-line w dniu 17 czerwca 2021 r. w godz. 9:00 – 14:00. Link do wydarzenia znajduję się w załączonym programie. Konferencja będzie tłumaczona w czasie rzeczywistym na język ukraiński.  Jej celem jest upowszechnienie wiedzy o rozwiązaniach dla turystyki zrównoważonej na obszarach chronionych.

Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w konferencji.
 

Pliki do pobrania

wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo