Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Konkurs plastyczny

14-04-2021

Stowarzyszenie Samorządów „Euroregion Karpaty – Ukraina” ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci „Chroń środowisko - pokoloruj marzenie”.

Konkurs jest poświęcony Światowemu Dniowi Ziemi i ma na celu nie tylko rozwój zdolności twórczych u dzieci, lecz także zwrócenie uwagi na aktualne problemy ekologiczne i kształtowanie troskliwego stosunku do przyrody. 

Zapraszamy wszystkie twórcze dzieci do aktywnego udziału w Konkursie, ponieważ na autorów trzech najlepszych prac czekają przyjemne nagrody za ich twórczość!


Reguły konkursu:

  • Prace plastyczne muszą być związane z tematyką ochrony środowiska, w tym bogactwa przyrody parków narodowych;
  • Wiek uczestników do 14 lat;
  • Prace plastyczne będą przyjmowane do 21 kwietnia 2021 roku;
  • W celu udziału w konkursie należy przesłać zdjęcie pracy plastycznej pod adres poczty elektronicznej: eku@ukr.net. Koniecznie należy podać nazwę pracy; imię i nazwisko autora; wiek autora; adres (województwo oraz miejscowość).

 

Wyniki konkursu i nazwiska zwycięzców w trzech kategoriach wiekowych (do 7 lat, 8-11 lat oraz 12-14 lat) ogłoszone zostaną w Dniu Ziemi obchodzonym na całym świecie 22 kwietnia.


Weź udział w konkursie, nie krępuj się pokazać swoją twórczość i chroń środowisko naturalne!


Konkurs jest organizowany w ramach projektu „Rozwój turystyki zrównoważonej w obszarach chronionego krajobrazu w Karpatach” realizowanego przez Stowarzyszenie Samorządów "Euroregion Karpaty - Ukraina” wspólnie z Parkiem Narodowym "Beskidy Skolskie" i Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia "Pro Carpathia" przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska - Białoruś - Ukraina 2014-2020.
 

wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo