Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Zaproszenie na warsztaty ekologiczne

22-09-2020
Szanowni Państwo, W związku z realizacją projektu "Rozwój turystyki zrównoważonej w obszarach chronionego krajobrazu Karpat" chcielibyśmy Państwa zaprosić na warsztaty ekologiczne.

Otwarcie punktu turystycznego „Dubrawka”

21-09-2020
19 września 2020 r. na szlaku leśnym Dubravka Butyvlyanskoho, znajdującym się na terenie Parku Narodowego „Beskidy Skolskie” otwarto punkt turystyczny „Dubrawka”.

Audycje radiowe o zrównoważonej turystyce

31-08-2020
Cykl 10-ciu programów związanych z zasadami aktywnego spędzania wolnego czasu na obszarach chronionych przyrodą bez szkody dla środowiska na pograniczu polsko-ukraińskim.
12

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo