Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Scenariusze zajęć dot. korytarzy migracyjnych

04-06-2020

Zachęcamy do do skorzystania ze scenariuszy zajęć lekcyjnych oraz pomocy dydaktycznych o tematyce „Korytarze migracyjne zwierząt - pojęcie, rola i znaczenie”, opracowanych dla trzech poziomów nauczania: szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.
Materiały te można wykorzystać zarówno podczas standardowej lekcji lub lekcji w terenie.

 

Materiały te powstały w wyniku realizacji projektu „Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej – korytarze migracyjne” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

 

Mamy nadzieję, że nasze opracowanie przybliży uczniom ten bardzo istotny temat, stanowiąc urozmaicenie zajęć lekcyjnych.

Zapraszamy do pobrania dokumentów tutaj.

wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo