Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Konkurs na inicjatywę związaną z kulturą wołoską

15-07-2020

Fundacja Instytut Regionalny z siedzibą w Rzeszowie zaprasza do konkursu pn. „Na Wołoskim Szlaku…” w ramach programu FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH na lata 2014-2020 na przygotowanie inicjatywy związanej z kulturą wołoską i tradycjami pasterskimi.
Zaproszenie jest skierowane do wszystkich organizacji pozarządowych z województwa podkarpackiego, posiadających osobowość prawną, które mają pomysły na działania w skali lokalnej, lecz brak im środków finansowych, wymagające wsparcia merytorycznego i organizacyjnego.

 

Termin składania zgłoszeń: 10 sierpnia 2020 r.
Okres realizacji inicjatyw: do 30 października 2020 r.
Ilość inicjatyw przewidzianych do dofinansowania w projekcie: 12

 

Więcej informacji na stronie Fundacji.

 

Fot. Małgorzata Pociask

wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo