Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Ankieta na temat potencjału obszaru pogranicza

04-09-2020

Szanowni Państwo,
zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety na temat potencjału obszaru pogranicza polsko-słowacko-ukraińskiego.

Zależy nam bardzo na możliwie rzetelnej informacji – badanie ma charakter anonimowy. Zebrane dane posłużą wyłącznie do celów niezbędnych do realizacji projektu oraz prowadzenia badań naukowych i nie będą udostępniane ani przetwarzane w żadnym innym celu.

Ankieta dostępna pod adresem:  https://forms.gle/qPemMuJmUyYTgQNv9

wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo