Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

KONKURS FOTOGRAFICZNY

10-03-2021

By uczcić Międzynarodowy Dzień Lasów, który przypada na 21 marca oraz jego tegoroczny temat przewodni „Odbudowa lasów: droga do odnowy i dobrego samopoczucia”, Lasy Państwowe proszą o zrobienie zdjęć drzewa znajdującego się najbliżej Twojego domu, które sprawia, że czujesz się lepiej. Może to być dowolne drzewo, które Twoim zdaniem poprawia samopoczucie: być może wydaje pyszne owoce, ma korę lub liście, które można wykorzystać w ziołolecznictwie, a może jest to drzewo, na które lubisz się wspinać, lub, które po prostu rozwesela Cię swoimi kolorowymi liśćmi lub kwiatami.

Termin zgłoszeń  do konkursu „Uczcij drzewo, które poprawia Twoje samopoczucie!" upływa 12 marca 2021 r. o godzinie 12:00.

 

Więcej informacji na stronie RDLP w Krośnie.

 

Źródło: RDLP w Krośnie

wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo