Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Poznajemy ciekawe przyrodniczo miejsca

30-03-2021

Zespół Parków Krajobrazowych w Przemyślu zaprasza wszystkich chętnych, tych dużych oraz tych mniejszych, na cykl pięciu spotkań online, podczas których będą opowiadać i zachęcać do zorganizowania wycieczki/odwiedzenia parków krajobrazowych na Podkarpaciu.
Każde spotkanie będzie trwało ok. 30 minut i będzie prezentowało jeden park krajobrazowy, jego walory przyrodnicze, krajobrazowe i kulturowe, zachęcające do jego odwiedzenia.
Zainteresowane osoby są proszone  o przesłanie zgłoszeń mailowo na adres: biuro@zpkprzemysl.pl
Wszystkie spotkania będą odbywać się na platformie Microsoft Teams. Pierwsze z nich rozpocznie się w dniu 16 kwietnia, start o godzinie 13.

 


 

wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo