Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Dzień Ziemi

22-04-2021

22 kwietnia to Światowy Dzień Ziemi, w którego obchodach uczestniczy ponad miliard ludzi! Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest hasło „Działanie na rzecz klimatu”.

 

Celem święta jest promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie oraz budowanie odpowiedzialności za nasza planetę. Obchody tegorocznej edycji Dnia Ziemi – dyskusje, przedstawienia, prezentacje i filmy – skupiają się na  innowacyjnych i skutecznych rozwiązaniach, które pozwolą chronić naszą planetę przed zniszczeniem.

wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo