Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Karpacki Festwial Miodu

29-04-2021

Serdecznie zapraszamy do udziału  w Karpackim Festiwalu Miodu w Kołoczawie (Ukraina), który odbędzie się 4 maja 2021 r.

Transmisja on-line rozpocznie się o godz. 14.00.

Festiwal organizowany jest w ramach projektu „Pszczoła karpacka - wspólne działania na rzecz zachowania unikalnego dziedzictwa przyrodniczego na pograniczu polsko-ukraińskim” w ramach Programu WspółpracyTransgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020.

Zachęcamy do udziału i zapoznania się z różnymi formami promocji pszczelarstwa i tradycyjnych produktów pszczelich na Ukrainie, ze szczególnym uwzględnieniem hodowli pierwotnej rasy pszczół karpackich jako elementu dziedzictwa przyrodniczego regionu.

Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/204788051123733

 

wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo