Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Zaproszenie do udziału w badaniach karpackich

16-09-2021

Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu zaprasza do udziału w badaniach karpackich:

  • mieszkańców  obszarów zlokalizowanych w regionach karpackich w polskiej (podkarpackie) i ukraińskiej (lwowskie, iwanofrankowskie, zakarpackie) części Karpat.
  • turystów odwiedzających i wypoczywających w Karpatach oraz odkrywających atrakcje turystyczne, miejscowości i społeczności żyjące w polskiej i ukraińskiej części Karpat.

 

Badania prowadzone są w ramach projektu „Świat karpackich rozet – działania na rzecz zachowania kulturowej unikalności Karpat” (PLBU.01.01.00-18-0365/17-02) w terminie wrzesień - październik 2021 r.

 

Więcej informacji o badaniach na stronie internetowej PWSW w Przemyślu

 

Zachęcamy do udziału w badaniach!

 

wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo