Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Prelekcje nt. wołoskiego dziedzictwa kulturowego

19-10-2021
Zapraszamy na prelekcje online nt. wołoskiego dziedzictwa kulturowego, które odbywać się będą od 26 października do 26 listopada br.
 
Więcej informacji o poszczególnych prelekcjach wkrótce.
 
Prelekcje realizowane w ramach projektu "Upowszechnienie wiedzy o dziedzictwie wołoskim. Na "Szlaku Kultury Wołoskiej" dofinansowanego z budżetu Województwa Podkarpackiego.
 
Więcej informacji o projekcie pod adresem:
https://procarpathia.pl/projekty/krajowe/mecenat-kulturalny-2021/o-projekcie
 
 
wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo