Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Prelekcja "Praktyczne wykorzystanie bieszczadzkich roślin w wołoskiej kulturze pasterskiej"

28-10-2021
Zapraszamy na kolejną prelekcję "Praktyczne wykorzystanie bieszczadzkich roślin w wołoskiej kulturze pasterskiej", która odbędzie się 2 listopada 2021 r. o godz. 10:00.
 
Prelekcję poprowadzi mgr Adam Szary. 
 
 
 
Prelekcja odbędzie się w formule online. 
 
Link do spotkania:
https://zoom.us/j/98775265112?pwd=blF6MlNnVkRrYmFGbnZTa3NDUW1oQT09
wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo