Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Karpackie produkty lokalne/regionalne

02-12-2021

Szanowni Państwo,

ankieta jest częścią prac prowadzonych przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia” z siedzibą w Rzeszowie na zlecenie New Direction – Foundation for European Reform z siedzibą w Brukseli (organizacji non-profit, częściowo finansowanej przez Parlament Europejski). Badanie dotyczy produktów regionalnych i lokalnych, wykonywanych tradycyjnymi technikami w polskiej części Karpat.
 
Realizacja badania pozwoli na zidentyfikowanie najważniejszych problemów w rozwoju produktów lokalnych i regionalnych oraz wypracowaniu rekomendacji w zakresie systemów wsparcia producentów oraz zachowania regionalnych i lokalnych produktów. Propozycje rozwiązań w tym zakresie zostaną wykorzystane w projektowaniu nowych mechanizmów wsparcia.
 
Bardzo liczymy na Państwa nieskrępowane i szczere odpowiedzi. Kwestionariusz nie zawiera żadnych pytań o dane osobowe, a wyniki prezentowane będą wyłącznie w postaci zbiorczych tabel. Każda odpowiedź jest dla nas nieocenioną pomocą i okazją do poznania Państwa perspektywy.
 
Ankieta jest dostępna tutaj.
 
wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo