Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Konkurs fotograficzny

10-10-2022

Stowarzyszenie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia” zaprasza na konkurs fotograficzny pt. „Szlak Kultury Wołoskiej w obiektywie”.

 
Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o Szlaku Kultury Wołoskiej na terenie województwa podkarpackiego, a tym samym o kulturze wołoskiej, tradycjach i obrzędach pasterskich, wpisanych w kulturę Karpat.
 
Termin nadsyłania fotografii: do 25 października 2022 r.
Fotografie należy przesłać drogą e-mali na adres: dorota@procarpathia.pl
 
Regulamin konkursu dostępny tutaj
 
wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo