Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Gra dydaktyczna "Zagospodaruj Zielone Podkarpacie"

10-10-2018

W ramach projektu "Razem dla Zielonego Podkarpacia - budowanie potencjału i integracja różnych grup interesariuszy mających duży wpływ na przyrodę" powstała gra dydaktyczna ZAGOSPODARUJ ZIELONE PODKARPACIE. Jest ona trochę zabawą w teatr, po części odgrywaniem opisanych ról (z marginesem dla autorskich improwizacji). Gra nie wymaga specjalistycznej wiedzy, jest formą nauki poprzez zabawę. Pozwala zrozumieć mechanizm konsultacji społecznych i przygotować młodzież do przyszłego świadomego uczestnictwa w życiu społecznym. 


Gra dydaktyczna przeznaczona jest m.in. dla szkół, bibliotek, insytuacji zajmujących się edukacją ekologiczną.

Gra dostępna jest bezpłatnie w siedzibie Stowarzyszenia PRO CARPATHIA (ul. Rynek 16/1, Rzeszów). 


Więcej informacji w efektach projektu
 
wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo