Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

IV dwustronne spotkanie mediacyjne z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA"

07-03-2018

W dniu 06 marca 2018r. w Łodynie odbyło się czwarte dwustronne spotkanie mediacyjne z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA". Spotkanie poprowadzili Pan Paweł Pasztyła i Pan Paweł Wolański. Tematem przewodnim spotkania była realizowana oraz planowana gospodarka przestrzenna na obszarze Natura 2000 Bieszczady PLC180001 oraz zarysowanie korzyści oraz konsekwencji z realizacji konkretnych modeli planowania przestrzennego. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele RDOŚ w Rzeszowie, lokalnych samorządów oraz lokalna społeczność.

Więcej informacji o spotkaniu w
galerii zdjęć i efektach projektu.
 

wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo