Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

V dwustronne spotkanie mediacyjne z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA"

16-03-2018

W dniu 13 marca 2018r. w Ustrzykach Dolnych odbyło się piąte dwustronne spotkanie mediacyjne z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA". Spotkanie poprowadzili Pan Paweł Pasztyła i Pan Paweł Wolański. Tematem przewodnim spotkania były korytarze ekologiczne w planowaniu przestrzennym. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Nadleśnictw, przedstawiciel BdPN, lokalny samorząd oraz lokalne media.

Więcej informacji o spotkaniu w galerii zdjęć i efektach projektu.

 

wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo