Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Zaproszenie do składania ofert na opracowanie graficzne i wykonanie aplikacji mobilnej „Zielone Wyzwanie”

15-02-2018
Zapraszamy do składania ofert na opracowanie graficzne i wykonanie aplikacji mobilnej „Zielone Wyzwanie”

II dwustronne spotkanie mediacyjne z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA"

14-02-2018
W dniu 13 lutego 2018r. w Ustrzykach Górnych odbyło się drugie dwustronne spotkanie mediacyjne z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA".

Informacja o wyborze Oferenta - udostępnienie sali, zapewnienie cateringu i noclegu dla uczestników na III warsztaty terenowe

12-02-2018
Informacja o wyborze Oferenta - udostępnienie sali, zapewnienie cateringu i noclegu na trzecie warsztaty terenowe "Poznaj by zachować" dla różnych grup interesariuszy mających duży wpływ na przyrodę woj. podkarpackiego.

Zaproszenie do składania ofert na udostępnienie sali, zapewnienie noclegu oraz cateringu dla uczestników III warsztatów

02-02-2018
Zapraszamy do składania ofert na udostępnienie sali, zapewnienie noclegu oraz zapewnienie cateringu dla uczestników na III warsztaty terenowe z cyklu "Poznaj by zachować".

II warsztaty terenowe z cyklu "Poznaj by zachować"

01-02-2018
W dniach 27-28 stycznia 2018 r. odbyły się drugie warsztaty terenowe dot. walorów Magurskiego Parku Narodowego.

Zaproszenie na III warsztaty terenowe z cyklu "Poznaj by zachować"

31-01-2018
Zapraszamy na III warsztaty terenowe z cyklu „Poznaj by zachować”, których celem jest poznanie różnorodności biologicznej województwa podkarpackiego. Tematem warsztatów będzie turystyka na obszarach przygranicznych.

Informacja o wyborze Oferenta – opracowanie gry dydaktycznej „Zagospodaruj Zielone Podkarpacie”

30-01-2018
Informacja o wyborze Oferenta – opracowanie gry dydaktycznej „Zagospodaruj Zielone Podkarpacie”

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo