Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Zaproszenie do składania ofert na opracowanie gry dydaktycznej "Zagospodaruj Zielone Podkarpacie"

22-01-2018
Zapraszamy do składania ofert na opracowanie gry dydaktycznej "Zagospodaruj Zielone Podkarpacie"

Informacja o wyborze Oferenta - udostępnienie sali, zapewnienie cateringu i noclegu dla uczestników na II warsztaty terenowe

19-01-2018
Informacja o wyborze Oferenta - udostępnienie sali, zapewnienie cateringu i noclegu na drugie warsztaty terenowe "Poznaj by zachować" dla różnych grup interesariuszy mających duży wpływ na przyrodę woj. podkarpackiego.

Zaproszenie do składania ofert na udostępnienie sali, zapewnienie noclegu oraz cateringu dla uczestników II warsztatów

11-01-2018
Zapraszamy do składania ofert na udostępnienie sali, zapewnienie noclegu oraz zapewnienie cateringu dla uczestników na II warsztaty terenowe z cyklu "Poznaj by zachować".

I numer czasopisma "Biznes i Etos"

09-01-2018
Jest już pierwszy numer czasopisma "Biznes i Etos" wydawanego w ramach projektu „Razem dla Zielonego Podkarpacia - budowanie potencjału i integracja różnych grup interesariuszy mających duży wpływ na przyrodę”

Zaproszenie na II warsztaty terenowe z cyklu "Poznaj by zachować"

05-01-2018
Zapraszamy na II warsztaty terenowe z cyklu „Poznaj by zachować”, których celem jest poznanie różnorodności biologicznej województwa podkarpackiego. Tematem warsztatów będą walory Magurskiego Parku narodowego.

I dwustronne spotkanie mediacyjne z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA"

04-01-2018
W dniu 27 grudnia 2017r. w miejscowości Przysłup odbyło się pierwsze spotkanie mediacyjne z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA".

I warsztaty terenowe z cyklu "Poznaj by zachować"

20-12-2017
W dniach 16-17 grudnia 2017 r. w Bieszczadach odbyły się pierwsze warsztaty terenowe dot. turystyki przyrodniczej zimą.

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo