Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Informacja o wyborze oferenta - przeprowadzenie cyklu 8-miu warsztatów terenowych "POZNAJ BY ZACHOWAĆ"

15-09-2017
Informacja o wyborze oferenta - przeprowadzenie cyklu 8-miu warsztatów terenowych "POZNAJ BY ZACHOWAĆ" dla różnych grup interesariuszy mających duży wpływ na przyrodę w woj. podkarpackim.

Zaproszenie do składnia ofert na opracowanie scenariuszy, produkcję i emisję materiałów filmowych

12-09-2017
Zapraszamy do składania ofert na opracowanie scenariuszy, produkcję i emisję materiałów filmowych dot. sytuacji problemowych na linii człowiek - przyroda

Zaproszenie do składnia ofert na przeprowadzenie cyklu 8-miu warsztatów terenowych „POZNAJ BY ZACHOWAĆ”

06-09-2017
Zapraszamy do składania ofert na przeprowadzenie cyklu 8-miu warsztatów terenowych "POZNAJ BY ZACHOWAĆ" dla różnych grup interesariuszy mających duży wpływ na przyrodę w województwie podkarpackim.

Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie spotkań mediacyjnych "CZŁOWIEK vs PRZYRODA"

23-08-2017
Zapraszamy do składania ofert na przeprowadzenie 13-stu spotkań mediacyjnych "CZŁOWIEK vs PRZYRODA" dla różnych grup interesariuszy mających wpływ na przyrodę woj. podkarpackiego.

Podpisanie umowy o dofinansowanie projektu

28-04-2017
24 kwietnia 2017 roku Pani Dorota Zielińska – Wiceprezes Zarządu, w imieniu Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia” podpisała umowę o dofinansowanie projektu ze środków unijnych.

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo