Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

VIII warsztaty terenowe z cyklu „Poznaj by zachować”

14-08-2018
W dniach 11-12 sierpnia 2018 br. w Chyrowej odbyły się ósme warsztaty terenowe dot. ptaków podkarpacia.

Zaproszenie do udziału w III spotkaniu mediacyjnym dla wszystkich grup interesariuszy

13-08-2018
Zapraszamy na III spotkanie mediacyjne dla wszystkich grup interesariuszy mających duży wpływ na przyrodę w woj. podkarpackim.

II spotkanie mediacyjne dla wszystkich grup interesariuszy z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA"

13-08-2018
W dniu 9 sierpnia 2018 r. w Chyrowej odbyło się drugie spotkanie dla wszystkich grup interesariuszy z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA".

I spotkanie mediacyjne dla wszystkich grup interesariuszy z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA"

13-08-2018
W dniu 8 sierpnia 2018 r. w Smolniku odbyło się pierwsze spotkanie dla wszystkich grup interesariuszy z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA".

Zaproszenie do udziału w II spotkaniu mediacyjnym dla wszystkich grup interesariuszy

02-08-2018
Zapraszamy na II spotkanie mediacyjne dla wszystkich grup interesariuszy mających duży wpływ na przyrodę w woj. podkarpackim.

Informacja o wyborze Oferenta - publikacja "Człowiek vs przyroda na obszarach chronionych w woj. podkarpackim"

30-07-2018
Informacja o wyborze Oferenta na skład, łamanie, korektę i druk publikacji "Człowiek vs przyroda na obszarach chronionych w województwie podkarpackim".

Zaproszenie do udziału w I spotkaniu mediacyjnym dla wszystkich grup interesariuszy

30-07-2018
Zapraszamy na I spotkanie mediacyjne dla wszystkich grup interesariuszy mających duży wpływ na przyrodę w woj. podkarpackim.

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo