Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Zaproszenie do składania ofert na opracowanie merytoryczne publikacji „CZŁOWIEK vs PRZYRODA NA OBSZARACH CHRONIONYCH"

10-07-2018
Zapraszamy do składania ofert na opracowanie merytoryczne publikacji „CZŁOWIEK vs PRZYRODA NA OBSZARACH CHRONIONYCH W WOJEWÓDZTWIE PODKARPACKIM".

Zaproszenie do składania ofert na udostępnienie sali, zapewnienie noclegu oraz cateringu dla uczestników VIII warsztatów

02-07-2018
Zaproszenie do składania ofert na udostępnienie sali, zapewnienie noclegu oraz zapewnienie cateringu podczas ósmych warsztatów terenowych "Poznaj by zachować" dla różnych grup interesariuszy mających duży wpływ na przyrodę woj. podkarpackiego

Informacja o wyborze Oferenta - publikacja "Wspólne dziedzictwo przyrodnicze woj. podkarpackiego"

28-06-2018
Informacja o wyborze Oferenta na skład, łamanie, korektę i druk publikacji "Wspólne dziedzictwo przyrodnicze województwa podkarpackiego".

Aplikacja mobilna "Zielone wyzwanie"

28-06-2018
"Zielone Wyzwanie" to mobilna aplikacja typu quiz, stworzona w ramach projektu „Razem dla Zielonego Podkarpacia – budowanie potencjału i integracja różnych grup interesariuszy mających duży wpływ na przyrodę”.

IV numer czasopisma "Biznes i Etos"

25-06-2018
Jest już czwarty numer czasopisma "Biznes i Etos" wydawanego w ramach projektu „Razem dla Zielonego Podkarpacia - budowanie potencjału i integracja różnych grup interesariuszy mających duży wpływ na przyrodę”.

X dwustronne spotkanie mediacyjne z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA"

22-06-2018
W dniu 18 czerwca 2018 roku w miejscowości Kalwaria Pacławska odbyło się dziesiąte dwustronne spotkanie mediacyjne z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA".

Zaproszenie do składania ofert na skład, łamanie, korektę i druk publikacji WSPÓLNE DZIEDZICTWO PRZYRODNICZE WOJ. PODKARPACKIEGO

18-06-2018
Zapraszamy do składania ofert na skład, łamanie, korektę i druk publikacji „Wspólne dziedzictwo przyrodnicze województwa podkarpackiego”.

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo