Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

IX dwustronne spotkanie mediacyjne z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA"

12-06-2018
W dniu 11 czerwca 2018r. w Smolniku odbyło się dziewiąte dwustronne spotkanie mediacyjne z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA".

Wystawa prac konkursowych

11-06-2018
W dniach 4-22 czerwca br. w Rzeszowie jest prezentowana wystawa prac konkursowych konkursu komiksowego "WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ DLA PRZYRODY".

VIII dwustronne spotkanie mediacyjne z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA"

06-06-2018
W dniu 5 czerwca 2018r. w Kalwarii Pacławskiej odbyło się ósme dwustronne spotkanie mediacyjne z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA".

III numer czasopisma "Biznes i Etos"

01-06-2018
Jest już trzeci numer czasopisma "Biznes i Etos" wydawanego w ramach projektu „Razem dla Zielonego Podkarpacia - budowanie potencjału i integracja różnych grup interesariuszy mających duży wpływ na przyrodę”.

Wystawa prac konkursowych

30-05-2018
W dniach 25-27 maja w Rzeszowie została zaprezentowana wystawa prac konkursowych konkursu komiksowego WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ DLA PRZYRODY”

VII warsztaty terenowe z cyklu „Poznaj by zachować”

28-05-2018
W dniach 26-27 maja 2018 r. odbyły się siódme warsztaty terenowe dot. zmian zachodzących w przyrodzie.

VII dwustronne spotkanie mediacyjne z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA"

16-05-2018
W dniu 15 maja 2018r. w Czarnej Górnej odbyło się siódme dwustronne spotkanie mediacyjne z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA".

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo