Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Informacja o wyborze Oferenta - udostępnienie sali, zapewnienie cateringu i noclegu dla uczestników na VII warsztaty terenowe

24-04-2018
Informacja o wyborze Oferenta - udostępnienie sali, zapewnienie cateringu i noclegu na siódme warsztaty terenowe "Poznaj by zachować" dla różnych grup interesariuszy mających duży wpływ na przyrodę woj. podkarpackiego.

Informacja o wyborze Oferenta - udostępnienie sali, zapewnienie cateringu i noclegu dla uczestników na VI warsztaty terenowe

23-04-2018
Informacja o wyborze Oferenta - udostępnienie sali, zapewnienie cateringu i noclegu na szóste warsztaty terenowe "Poznaj by zachować" dla różnych grup interesariuszy mających duży wpływ na przyrodę woj. podkarpackiego.

V warsztaty terenowe z cyklu „Poznaj by zachować”

23-04-2018
W dniach 21-22 kwietnia 2018 r. w miejscowości Orelec odbyły się piąte warsztaty terenowe z cyklu ”Poznaj by zachować”.

Zaproszenie do składania ofert na udostępnienie sali, zapewnienie noclegu oraz cateringu dla uczestników VII warsztatów

16-04-2018
Zapraszamy do składania ofert na udostępnienie sali, zapewnienie noclegu oraz zapewnienie cateringu dla uczestników na VII warsztaty terenowe z cyklu "Poznaj by zachować".

Zaproszenie na V warsztaty terenowe z cyklu "Poznaj by zachować"

16-04-2018
Zapraszamy na V warsztaty terenowe z cyklu „Poznaj by zachować”, których celem jest poznanie różnorodności biologicznej województwa podkarpackiego. Tematem warsztatów będą zwiastuny wiosny w przyrodzie.

Zaproszenie do składania ofert na organizację imprezy edukacyjnej "Razem dla Zielonego Podkarpacia"

13-04-2018
Zapraszamy do składania ofert na organizację imprezy edukacyjnej "Razem dla Zielonego Podkarpacia"

Zaproszenie do składania ofert na udostępnienie sali, zapewnienie noclegu oraz cateringu dla uczestników VI warsztatów

13-04-2018
Zapraszamy do składania ofert na udostępnienie sali, zapewnienie noclegu oraz cateringu dla uczestników VI warsztatów terenowych z cyklu "Poznaj by zachować"

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo