Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Informacja o wyborze Oferenta – udostępnienie sali, zapewnienie noclegu oraz zapewnienie cateringu podczas piątych warsztatów

09-04-2018
Informacja o wyborze Oferenta – udostępnienie sali, zapewnienie noclegu oraz zapewnienie cateringu podczas piątych warsztatów terenowych

Zaproszenie do składania ofert na udostępnienie sali, zapewnienie noclegu oraz cateringu dla uczestników V warsztatów

30-03-2018
Zapraszamy do składania ofert na udostępnienie sali, zapewnienie noclegu oraz zapewnienie cateringu dla uczestników na V warsztaty terenowe z cyklu "Poznaj by zachować".

Wyniki konkursu komiksowego "Warto współpracować dla przyrody"

26-03-2018
Długo wyczekiwane rezultaty konkursu komiksowego już są!

IV warsztaty terenowe z cyklu „Poznaj by zachować”

21-03-2018
W dniach 17-18 marca 2018 r. odbyły się czwarte warsztaty terenowe dot. turystyki przyrodniczej w Beskidzie Niskim.

II numer czasopisma "Biznes i Etos"

20-03-2018
Jest już drugi numer czasopisma "Biznes i Etos" wydawanego w ramach projektu „Razem dla Zielonego Podkarpacia - budowanie potencjału i integracja różnych grup interesariuszy mających duży wpływ na przyrodę”.

V dwustronne spotkanie mediacyjne z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA"

16-03-2018
W dniu 13 marca 2018r. w Ustrzykach Dolnych odbyło się piąte dwustronne spotkanie mediacyjne z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA".

IV dwustronne spotkanie mediacyjne z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA"

07-03-2018
W dniu 06 marca 2018r. w Łodynie odbyło się czwarte dwustronne spotkanie mediacyjne z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA".

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo