Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Zaproszenie na IV warsztaty terenowe z cyklu "Poznaj by zachować"

01-03-2018
Zapraszamy na IV warsztaty terenowe z cyklu „Poznaj by zachować”, których celem jest poznanie różnorodności biologicznej województwa podkarpackiego. Tematem warsztatów będzie turystyka przyrodnicza w Beskidzie Niskim.

Informacja o wyborze Oferenta – udostępnienie sali, zapewnienie noclegu oraz zapewnienie cateringu podczas czwartych warsztatów

28-02-2018
Informacja o wyborze Oferenta – udostępnienie sali, zapewnienie noclegu oraz zapewnienie cateringu podczas czwartych warsztatów terenowych

III dwustronne spotkanie mediacyjne z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA"

28-02-2018
W dniu 27 lutego 2018r. w Łodynie odbyło się trzecie dwustronne spotkanie mediacyjne z cyklu "CZŁOWIEK vs PRZYRODA".

Informacja o wyborze Oferenta – opracowanie graficzne i wykonanie aplikacji mobilnej „Zielone Wyzwanie”

23-02-2018
Informacja o wyborze Oferenta – opracowanie graficzne i wykonanie aplikacji mobilnej „Zielone Wyzwanie”

Zaproszenie do składania ofert na udostępnienie sali, zapewnienie noclegu oraz cateringu dla uczestników IV warsztatów

20-02-2018
Zapraszamy do składania ofert na udostępnienie sali, zapewnienie noclegu oraz zapewnienie cateringu dla uczestników na IV warsztaty terenowe z cyklu "Poznaj by zachować".

III warsztaty terenowe z cyklu „Poznaj by zachować”

19-02-2018
W dniach 17-18 lutego 2018 r. odbyły się trzecie warsztaty terenowe dot. turystyki na obszarach przygranicznych.

Konkurs komiksowy „Warto współpracować dla przyrody”

18-02-2018
Przypominamy, że za 10 dni mija termin nadsyłania prac na konkurs komiksowy „Warto współpracować dla przyrody”.

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo