Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Warsztaty instruktażowe dla lokalnej młodzieży z budowania płotków herpetologicznych

05-05-2016

 W dniu 18 kwietnia 2016 r. w Tyczynie odbyły się warsztaty instruktażowe z budowania płotków herpetologicznych dla lokalnej młodzieży. Spotkanie rozpoczęła krótka prezentacja mówiąca o płazach występujących w Polsce oraz o dokumentach, jakie trzeba uzyskać by móc budować płotki dla płazów zgodnie z prawem. Kolejnym etapem warsztatów było budowanie przez młodzież płotków herpetologicznych. 

 

Warsztaty przeprowadził Pan Maciej Kunysz ze Stowarzyszenia EKOSKOP. 

 

Warsztaty instruktażowe były przeprowadzone w ramach Inicjatywy nr 3 pn. "Monitoring płazów na terenie gminy Tyczyn". 

Inicjatywa realizowana jest przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia "Pro Carpathia" w ramach projektu "Inicjatywy oddolne na rzecz Zielonego Podkarpacia" sfinansowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

Za treść materiałów odpowiada wyłącznie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia "Pro Carpathia".

 

 
wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo