Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Zaproszenie ofertowe na zakup roślin i materiałów oraz niezbędne prace przy wykonaniu przyszkolnego Arboretum w Racławówce

19-10-2015

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

Szanowni Państwo,

W związku z realizacją od 1 października 2015 r. do 30.09.2016 r. projektu  pn. „Inicjatywy oddolne na rzecz Zielonego Podkarpacia” w ramach działania Edukacja Ekologiczna dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia  „Pro Carpathia”,  zaprasza do składania ofert na:
Zakup roślin i materiałów oraz niezbędne prace przy wykonaniu przyszkolnego Arboretum w Racławówce W ramach Inicjatywy nr 15/ZPI/2015 pn. „Przyszkolne Arboretum w Racławówce”

I.     OPIS PROJEKTU: Celem ogólnym projektu jest aktywizacja lokalnych społeczności do działań na rzecz ochrony środowiska oraz realizacja 19 inicjatyw oddolnych.

II.    NAZWA I ADRES ZAMAWIAJĄCEGO: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia”, ul. Rynek 16/1, 35-064 Rzeszów


III.   TRYB ZAMÓWIENIA: Postępowanie prowadzone jest w trybie zapytania ofertowego w toku realizacji projektu „Inicjatywy oddolne na rzecz Zielonego Podkarpacia” z zachowaniem zasady konkurencyjności.

termin nadsyłania ofert: 23/10/2015 r.

 

wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo