Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

II Spotkanie Liderów Inicjatyw

29-03-2017

W dniu 28.03.2017 r. w Hotelu Ambasadorskim, odbyło się II spotkanie z Liderami Inicjatyw w ramach Projektu „Inicjatywy dla Zielonego Podkarpacia” realizowanego przez Stowarzyszenie „Pro Carpathia”.

Spotkanie otworzyła i przeprowadziła Pani Małgorzata Jedynak – Koordynator Projektu. Po przywitaniu wszystkich uczestników, nastąpiło krótkie omówienie przebiegu każdej z Inicjatyw (m.in. Zielony zakątek edukacji w Sędziszowie Młp., Wspólnie dla drzew w Nowej Wsi) i prac jakie udało się wykonać w pierwszym półroczu projektu. Następnie przedstawiono schemat rozliczeń i finansowania projektu realizacji Inicjatywy i omówiono główne etapy realizacji Inicjatywy (m.in. umowa partnerska, protokół przekazania, protokół końcowego odbioru, sprawozdanie merytoryczne i dokumentacja fotograficzna). Spotkanie zakończyło się dyskusją podczas której padało wiele pytań ze strony Liderów Inicjatyw na temat bieżących spraw.

Każdy z uczestników otrzymał materiały ze szkolenia oraz publikacje wydane przez Stowarzyszenie „Pro Carpathia”.

 

 

 

 

Za treść materiałów odpowiada wyłącznie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia "Pro Carpathia".

 


 

wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo