Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

Zapraszenie do składania ofert na przygotowanie "Zielonej Klasy" w Klęczanach

24-03-2017

W związku z realizacją od 1 października 2016 r. do 30.09.2017 r. projektu  pn. „Inicjatywy dla  Zielonego Podkarpacia” w ramach programu priorytetowego „Wzmocnienie działań społeczności lokalnych dla zrównoważonego rozwoju” ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia  „Pro Carpathia”,  zaprasza do składania ofert na:

 

PRZYGOTOWANIE TERENU, NASADZENIA ROŚLINNOŚCI WRAZ Z ICH JEDNOSEZONOWĄ PIELĘGNACJA,   ZAKUP MATERIAŁÓW I ROŚLINI NIEZBĘDNYCH DO WYKONANIA ZIELONEJ KLASY ORAZ ZAKUP ELEMENTÓW MAŁEJ INFRASTRUKTURY DO ZIELONEJ KLASY w Klęczanach

<przedmiot zamówienia>

w ramach Inicjatywy nr 4  pn. „Zielona klasa skarbnicą wiedzy o przyrodzie”

Szczegóły zapytania ofertowego i formularz oferty znajdują się w załączeniu.

Oferty na danym formularzu należy składać do 31 marca br. do godz. 15:00

 

wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo