Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Aktualności

II Zielony Punkt Kontrolny "Białkówka"

29-08-2017

 

Nadleśnictwo Kolbuszowa organizuje imprezę na orientację Już 10 września w niedzielę odbędzie Zielony Punkt Kontrolny „Białkówka”. Podczas biegu uczestnicy będą mieć za zadanie znalezienie jak największej liczby punktów kontrolnych, zaznaczonych na mapie i oznakowanych w terenie za pomocą specjalnych słupków. Przygotowana została też trasa dla najmłodszych miłośników orienteeringu.

Nadleśnictwo zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału we wspólnej zabawie!

Zgłoszenia będą przyjmowane do 4 września na stronie
http://www.orienteering.waw.pl/pl/entry/race

Zielony Punkt Kontrolny powstał w ramach Inicjatywy pn.: "Zielony Punkt Kontrolny na terenie ścieżki dydaktycznej "Białkówka" realizowanej w ramach projektu "Inicjatywy oddolne na rzecz Zielonego Podkarpacia" zrealizowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Więcej o projekcie na stronie: Zielone Podkarpacie.

 

Źródło: Nadleśnictwo Kolbuszowa 

wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo