Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Konkurs komiksowy

Konkurs komiksowy „Warto współpracować dla przyrody”

Przedmiotem konkursu jest stworzenie komiksu/historii obrazkowej na temat rozwiązywania konfliktów na płaszczyźnie człowiek – przyroda i podejmowaniu wspólnych działań na rzecz Przyrody. Konkurs adresowany jest do młodzieży gimnazjalnej, ponadgimnazjalnej i uczelnianej na terenie województwa podkarpackiego. Konkurs ma na celu zwiększenie świadomości ekologicznej wśród młodych ludzi.

 

 

 

Wyniki konkursu komiksowego "Warto współpracować dla przyrody"

Długo oczekiwane rezultaty konkursu komiksowego "Warto współpracować dla przyrody" już są! Obrady jury konkursowego były długie i burzliwe ze względu na liczbę prac jakie do nas spłynęły.

 

Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział. Nagrody zostaną rozesłane do zwycięzców drogą pocztową (możliwy również odbiór osobisty w siedzibie Stowarzyszenia "Pro Carpathia" po wcześniejszym kontaktcie telefonicznym).

 

Poniżej przedstawiamy laureatów konkursu w poszczególnych kategoriach:

SZKOŁA GIMNAZJALNA 

 

1. Miejsce -  Amelia Demkowicz 
Nagrody: plecak turystyczny i książka o tematyce przyrodniczej 

 

 

2. Miejsce - Dominik Szuberla 
Nagrody: plecak turystyczny i książka o tematyce przyrodniczej

 

 

3. Miejsce - Amelia Czerwiec 
Nagrody: książka i audiobook o tematyce przyrodnczej

 

 

SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA

 

1. Miejsce - Mateusz Kasica i Bryan Gurdziel
Nagrody: plecak turystyczny i książka o tematyce przyrodniczej 

 

 

2. Miejsce - Zofia Lychman
Nagrody: plecak turystyczny i książka o tematyce przyrodniczej

 

 

 

3. Miejsce - Kinga Gancarz
Nagrody: książka i audiobook o tematyce przyrodnczej

 

 

WYRÓŻNIENIE 

 

Maria Makusak
Nagrody: książka o tematyce przyrodniczej

 

 

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo