Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Inicjatywy I (2015-2016)

In. 19: Ochrona i pielęgnacja zabytkowego parku w Budach Głogowych

Dowiedz się więcej o tej Inicjatywie w zakładce "INICJATYWY LOKALNE"
park w Budach Głogowskich (1)
park w Budach Głogowskich (2)
park w Budach Głogowskich (3)
park w Budach Głogowskich (4)
prace pielęgnacyjne (1)
prace pielęgnacyjne (2)
prace pielęgnacyjne (3)
montaż tablicy informacyjnej
efekt końcowy - nowa...
efekt końcowy - nowa...
efekt końcowy - nowa...
efekt końcowy - tablica...
 
Wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo