Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Inicjatywy I (2015-2016)

In. 16: Rewitalizacja parku podworskiego w Lubaczowie

Dowiedz się więcej o tej Inicjatywie w zakładce "INICJATYWY LOKALNE"
staw do rewitalizacji (1)
staw do rewitalizacji (2)
staw do rewitalizacji (3)
staw do rewitalizacji (4)
rewitalizacja - nowe sadzonki...
rewitalizacja - nowe sadzonki...
rewitalizacja - nowe sadzonki...
rewitalizacja - sadzenie
efekt końcowy -...
efekt końcowy -...
efekt końcowy -...
efekt końcowy - tablica...
 
Wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo