Serwis poświęcony przyrodzie województwa podkarpackiego

Inicjatywy I (2015-2016)

In. 13: Renowacja zabytkowych drzew przy Szkole Podstawowej w Zgłobniu

Dowiedz się więcej o tej Inicjatywie w zakładce "INICJATYWY LOKALNE"
drzewa przed renowacją (1)
drzewa przed renowacją (2)
drzewa przed renowacją (3)
drzewa przed renowacją (4)
prace konserwatorskie (1)
prace konserwatorskie (2)
prace konserwatorskie(3)
prace konserwatorskie(4)
efekt końcowy - tablice...
efekt końcowy - tablice...
efekt końcowy - tablice...
efekt końcowy - tablice...
 
Wstecz

Strona internetowa opracowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie", dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein, i Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków MF EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a także ze środków budżetu RP w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Tropem karpackich żubrów" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Zielone Podkarpacie - popularyzacja różnorodności biologicznej w wymiarze ekosystemowym" który korzysta z dofinansowania w kwocie 896 496 zł pochodzącego z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG.

Strona została rozbudowana w ramach projektu "Ochrona ostoi karpackiej fauny puszczańskiej - korytarze migracyjne" realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

Copyrights 2015. Zielonepodkarpacie.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. projekt i realizacja: ideo